Velg en kategori under

Kontaktinformasjon


Reservasjoner
G-helg og H-helg

NB: Pakketilbud er stengt for denne gang.

pakketilbud@uka.no

Booking

booking@uka.no


UKEsjef

Max Meinich

ukesjef@uka.no

992 15 971



Adminsjef

Guro Prestegårdshus

adminsjef@uka.no

992 15 973

Ansvar for:

  • Internkommunikasjon
  • Velferd for frivillige
  • IT
  • Rekruttering
  • Nabokontakt

Kultursjef

Live Wermundsen Mork

kultursjef@uka.no

992 15 978

Ansvar for:

  • Booking og gjennomføring av konserter på Samfundet under UKA
  • UKErevyen, intimteatre og booking og gjennomføring av alle øvrige arrangementer (kurs, foredrag, filmvisninger, temafester osv.)
  • Scenetekniske gjenger

PR-sjef

Maren Mood

pr-sjef@uka.no

992 15 977

Ansvar for:

  • Samarbeidspartnere
  • Markedsføring av festivalen
  • Presse
  • Trykksaker, UKA.no
  • Kolleksjon
  • Film

Driftssjef

Annika B. V. Taule

driftssjef@uka.no

992 15 975

Ansvar for:

  • Sikkerhet og publikumsservice på Samfundet
  • Mat, drikke og servering

Arenasjef

Adrian Padget

arenasjef@uka.no

992 15 974

Ansvar for:

  • Arrangementer, drift og sikkerhet i Dødens dal
  • Arrangementer, drift og sikkerhet i Trondheim Spektrum

Økonomisjef

Guro Larsen

okonomisjef@uka.no

992 15 972

Ansvar for:

  • Budsjett og regnskap
  • Innkjøpsavtaler og faktura
  • Betalingsløsninger
  • Forhold av økonomisk art

Vi vil gjerne lagre informasjon om hvordan du bruker nettsiden vår.
Les mer